Jesenné úpravy v mobilnej záhradke


Jesenné úpravy v mobilnej záhradke

Záujmovo-výchovná aktivita: Spoločnosť a príroda

Trieda III.A.,V. odd. ŠKD  

Streda 20.09.2023

 

S príchodom jesene, keď je pozbieraná letná úroda, sme aj my pripravili mobilnú záhradku na jesenné obdobie. Deti vytrhali burinu, ale aj zbytky kvetov. Prekyprili zeminu, ostrihali sme ríbezľový krík, aby sme na budúci rok mali poriadnu úrodu ríbezlí. Dosadíme ešte priesady jahôd, aby sme si mohli pochutnať aj na takejto lahôdke. A čaká nás ešte jesenná výsadba cibuľky. Popolievali sme a po dobre vykonanej práci: hor sa k hrám na školskom dvoreJ Mali sme veľmi príjemné popoludnie. 

 

Príprava, realizácia, text a fotky: 

Mgr. Zuzana Sabinová, september 2023

 

Školský rok v číslach

  • 35Pedagógov

  • 374Žiakov

  • 2671Vyučovacích hodín

  • 10Krúžkov

  • 120Športových úspechov

Granty a projektyktoré podporili školu

Bratislava Nadačný fond Telekom Nadácia Volkswagen Slovakia Nadácia VÚB NBS Nadácia SPP PPA CONTROLL Nadácia poštovej banky Nadácia Pontis Nadačný fond SE MPC Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Národný projekt MÚ - Bratislava - Ružinov Tesco European Year of Skills EK zast. SR BRATISLAVSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ Nadácia EKOPOLIS DiTEdu

Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Ak navštívite stránku, ktorá zapisuje cookies, v počítači sa vám vytvorí malý textový súbor, ktorý sa uloží vo vašom prehliadači. Ak rovnakú stránku navštívite nabudúce, pripojíte sa vďaka nemu na web rýchlejšie. Náš web vám ponúkne relevantné informácie a bude sa vám pracovať jednoduchšie.

Súbory cookies používame najmä na anonymnú analýzu návštevnosti a vylepšovanie našich web stránok. Ak si nastavíte blokovanie zápisu cookies do vášho prehliadača, je možné, že web sa spomalí a niektoré jeho časti nemusia fungovať úplne korektne. Viac info k spracúvaniu cookies.