utorok 30. 11. 2021 | Ondrej, Andrej Vyhľadávanie Kontakt Mapa stránky Internetová žiacka knižka

Halloween - školská súťaž

Halloween – školská súťaž vo výzdobe triedy

V polovici októbra ma v ŠKD  deti z II. A nadšene privítali správou, že počas vyučovania v školskom rozhlase bola vyhlásená súťaž o najkrajšiu výzdobu k Halloween-u. Americké sviatky nie sú podľa mňa správnou výchovnou aktivitou, ale páčilo sa mi, ako sa deti pre výzdobu triedy nadchli. Dohodli sme sa teda, že výzdobu urobíme, ale takú, ktorú si deti sami vytvoria.

A tak deti počas pracovno-technickej výchovno-vzdelávacej činnosti vyrobili z papiera, vaty, krepového papiera, trblietok, balónikov pekné ozdoby: duchov, strašidielka, netopiere, tekvičky. Doplnili sme to skutočnými tekvičkami, balónikmi a vyzdobili nástenky a priestor v triede, s čím pomohla aj p. triedna učiteľka Šebianová.

Pri tvorení deti zažili kopec zábavy a najviac sa im páčilo, ako pri fotení sa na spoločnú fotku zaujali strašidelné pozície.

Tvorivá práca detí s pekných výsledkom bola ocenená - II. A zo IV. odd. ŠKD získala 1. miesto v hodnotení výzdoby na 1. stupni .

Napísala + foto:

Ing. Andrea Benčová, vychovávateľka IV. odd. ŠKD, 31.október  2021

Školský rok 2020 v číslach

  • 34Pedagógov

  • 299Žiakov

  • 2671Vyučovacích hodín

  • 8Krúžkov

  • 120Športových úspechov

Granty a projektyktoré podporili školu

Bratislava Nadačný fond Telekom Nadácia Volkswagen Slovakia Nadácia VÚB NBS Nadácia SPP PPA CONTROLL Nadácia poštovej banky Nadácia Pontis Nadačný fond SE