Nábor do florbalovej akadémie

Dátum: 27. 9. 2022

Milí rodičia,

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že na našej škole prebieha NÁBOR DO FLORBALOVEJ AKADÉMIE vo veku od 6-13 rokov.

Začíname v októbri.

PRIHLÁŠKA

Termíny tréningov na školský rok 2022/2023: Október-Jún:

Pondelok: 14,30-15,30

Streda: 14,30-15,30

Ak niekto nemá hokejku tak nie je problém! My ju zapožičiame. Stačí ak si prinesie športové oblečenie,

tenisky do haly, vodu a dobrú náladu.

Platba

Členské bude rovnaké ako minulý rok. A to 40 euro/mesiac.

Členské sa bude hradiť za obdobie pol roka dopredu (teda 2x 180 eur za školský rok) na účet občianskeho  združenia off season training o.z.

1.splátka 180 euro najneskôr do 31.10.2022

2.splátka 180 euro najneskôr do 31.1.2023

Čo so sebou?

Kraťasy, tričko, športová obuv do haly, pitie, uterák, hokejku (ak  dieťa nemá, vieme mu ju požičať)

PRIHLÁSENIE

Pre prihlásenie stačí napísať meno žiaka a triedu na email:

banga@capitolfloorball.sk

t.č.:+421 905 316 770

O akadémií Capitol:

Capitol Floorball academy je mládežnícka akadémia vedená formou LTAD , ktorá predstavuje dlhodobý rozvoj športovca, ktorý pomáha každému jedincovi zapojiť sa do celoživotnej pohybovej aktivnosti a zaručuje zisk dôležitých zdravotných benefitov a vedomostí.

Naši tréneri sú licencovaní tréneri,Kaktívni hráči a študenti UK FTVŠ v Bratislave. Šéftréner našej florbalovej akadémie takisto pôsobí v Slovenskom zväze florbalu v Komisií vzdelávania talentovanej mládeže ako Hlavný tréner U15 a U16 .

Naša akadémia má zastúpenie aj v ligových súťažiach Slovenského zväzu floorballu. Naši muži pôsobia v Betring extralige. A dokonca máme aj ženský tím, ktorý momentálne pôsobí v 1.lige.